Jak działa Invoobill

Czy wiesz, że masz możliwość łatwego i wygodnego regulowania opłat za prąd, gaz czy telefon komórkowy prosto ze swojego konta bankowego przez bankowość internetową?

Niemal każdy, kto korzysta z bankowości elektronicznej, ma dostęp do usługi Invoobill, która umożliwia opłacanie comiesięcznych zobowiązań jednym kliknięciem – bez konieczności pamiętania wielu kodów i haseł do eBOK-ów różnych dostawców. Zobacz jak działa Invoobill:

Jak płacić za e-fakturę

W Invoobillu faktury w formie elektronicznej dostarczane są bezpośrednio na Twoje internetowe konto bankowe. Wystarczy zalogować się, wybrać odpowiednią zakładkę i jednym kliknięciem zaakceptować daną transakcję.

Dzięki Invoobillowi masz pełną kontrolę nad wydatkami i już nigdy nie spóźnisz się z płatnością z powodu zaginionego rachunku. Płatności za e-faktury są prezentowane zawsze w terminie i mogą być zrealizowane tylko po Twojej akceptacji. Invoobill daje również możliwość zmiany terminu realizacji płatności.

Co ważne dzięki wyeliminowaniu faktur papierowych w relacjach z Twoim dostawcą usług, płacąc e-faktury z Invoobillem, chronisz środowisko naturalne.

 

  • niezawodność i bezpieczeństwo – rachunki za prąd, wodę czy telefon są dostarczane bezpośrednio do Twojego internetowego konta bankowego. Za niezawodność i bezpieczeństwo systemu odpowiada Twój bank i KIR,
     
  • wygoda i nowoczesność – Invoobill daje możliwość opłacania wszystkich rachunków w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Wystarczy chwila, aby zalogować się do systemu bankowości internetowej i zaakceptować jednym kliknięciem płatności oczekujące na realizację. Nie musisz pamiętać wielu kodów i haseł do eBOK-ów różnych dostawców,
     
  • pełna kontrola nad wydatkami – płatności są prezentowane zawsze w terminie i mogą być zrealizowane tylko po ich akceptacji. Invoobill daje również możliwość zmiany terminu realizacji płatności czy złożenia reklamacji. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy i zgody,
     
  • ekologia – rezygnując z otrzymywania papierowych faktur, dbamy o środowisko naturalne, które jest naszym wspólnym dobrem.